پرسشهای متداول

پرسشهای متداول

1نقاشی کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد که برای چاپ روی تیشرت مناسب باشد؟
بهتر است نقاشی توسط مدادهای رنگی با کیفیت که رنگ پررنگتری دارند و یا با استفاده از مداد شمعی کشیده شوند . هر چه رنگ در نقاشی پر رنگتر باشود طرح روی تیشرت جالبتر می شود. والدین عزیز می توانند بعد از پایان نقاشی رنگ تصاویر را توسط خودشان پررنگتر نمایند.
2به غیر از نقاشی شما چه تصاویری را برای چاپ روی تیشرت انجام می دهید؟
بعضی از والدین دوست دارند عکس کودک خود را روی تیشرت داشته باشن که پنوکید آن کار را هم انجام میدهد، فقط اسکن عکس باید همان ویژگیهای ذکر شده در راهنمای اسکن را داشته باشد . بعضی از کودکان دوست دارند عکس شخصیتهای کارتونی را روی تیشرت خود داشته باشند که شمامی توانید عکس ها راتهیه و برای چاپ به پنوکید ارسال نمائید.
3چقدر طول می کشد که سفارش چاپ روی تیشرت بدستمان برسد؟
- حداقل 3 روز و حداکثر 7 روز کاری زمان می برد.
4سایز کاغذی که نقاشی روی آن کشیده می شود مهم است؟ سایز کاغذ به سایز تصویر چاپ شده روی تیشرت بستگی دارد؟
سایز کاغذ مهم نیست فقط مشخصات اسکن ارسالی برای ما مهم است. سایز تصویر چاپ شده بر حسب اندازه تیشرت توسط ما تعیین می شود که می تواند در اندازه های A3، A4، A5 باشد.
5آیا جنس تیشرت بر روی کیفیت چاپ تاثیرگذار است؟
همانطور که در قسمت توضیحات مربوطه برای هر تیشرت ذکر کرده ایم کیفیت چاپ روی تیشرت اسپان و ملانژ از بقیه تیشرتها بالاتر هست و طرح چاپ شده بر روی این تیشرتها به دلیل تراکم بالا و نوع جنس تی شرت کاملا به خورد تیشرت میرود.
6آیا جنس این تیشرتها برای بچه ها حساسیت زا نیست؟
- ما برای کودکان زیر 3 سال جنس تیشرت اسپان را توصیه نمی کنیم چون امکان حساسیت پوستی بصورت قرمزی پوست وجود دارد. بهترین جنس تیشرت برای کودکان زیر 3 سال پنیه ای میباشد.
7آیا این تیشرتها در هنگام شستشو تغییر سایز می دهند و یا کیفیت تصاویر تغییر می کند؟
- تغییر سایز در هیچکدام از انواع تیشرتهای چاپ شده دیده نمی شود. در مورد کیفیت تصاویر در صورتیکه چاپ مستقیم و حرارتی باشد مثلا تیشرتهای اسپان و ملانژ تغییری نمیکند و کاملا قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی هستند. در مورد تیشرتهای پنبه ای و جودون که چاپ به صورت لیبلی می باشد برای اینکه کیفیت چاپ تغییر نکند بهتر است با آب سرد و با دست شستشو داده شوند.