درباره ما

اولین مرکز تخصصی چاپ نقاشی کودک روی تیشرت

آیا مایل هستید نقاشی فرزندان خود را به عنوان اثر هنری تا مدتها یادگار داشته باشید ؟آیا دوست دارید اثر هنری کودک و نوجوان خود را به صورت یک تی شرت سفارشی طراحی و چاپ کنید ؟بسیار خوب ! چاپ کودک هنرمند میتواند نقاشی فرزند شما را با سلیقه خودتان بر روی تی شرت چاپ کند . برای شروع کار کافی است نقاشی اسکن شده فرزند خود را از طریق فرم سفارش چاپ تی شرت بر روی سایت آپلود کنید و تی شرت دلخواه خودتان را انتخاب نمایید و سپس منتظر چاپ طرح اثر هنری فرزند خود بر روی تی شرت باشید .

 

روش ارسال سفارش

ما درچاپ (( کودک هنرمند )) به دنبال شیوه های نوین و بهینه برای کاهش هزینه و بالا بردن کیفیت چاپ و ارسال سریع سفارشات به دست شما مشتریان عزیز می باشیم.

بسته های سفارشی را با استفاده از نرم افزار الوپیک در سطح شهر تهران به دست شما مشتریان عزیز می رسانیم که کمترین هزینه را برای ارسال سفارش خود بپردازید .

هزینه ارسال سفارشات شما در تهران و شهرستان به شرح ذیل می باشد :

در تهران

  • ارسال سفارشات در روزهای کاری صورت میگیرد و در روزهای تعطیل و جمعه هیچ گونه پاسخگویی و ارسالی صورت نمی گیرد .
  • چناچه میزان سفارش شما بیش از 50 عدد تی شرت باشد هزینه ارسال در هر کجای شهر تهران بصورت کاملا رایگان برای شما مشتریان عزیز حساب می شود و در غیر این صورت هزینه ارسالی به عهده خود مشتریان می باشد که هزینه های ارسالی آن نرخ های نرم افزار الوپیک می باشد .

در شهرستان

  • تمامی هزینه های سفارشات به شهرستان ها بر عهده خود مشتری به صورت پس کرایه می باشد .
  • توجه : هرگونه سوال و ابهام در خصوص ارسال سفارش و یا تاخیر در دریافت سفارش را می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت پیگیری نمایید.